Як підготуватися до фотосесії з конем

Фотосесії з кіньми цікавий захід, що запам’ятовується. Спілкування з великою доброзичливою твариною викликає неймовірні емоції. Можна вигадати безліч цікавих образів для зйомки. Але якщо раніше досвіду взаємодії з конем не було, варто підготуватися до такої зустрічі заздалегідь.

Коні контактні та соціальні тварини, а для фотосесій обирають найбільш спокійних з них, які спочатку повністю готові до майбутньої діяльності. Однак є кілька правил і нюансів, як підготуватися до фотосесії з конем, які дозволять уникнути негативного досвіду.

Який би спокійний кінь не був, необхідно дотримуватися правил спілкування з ним: не шуміти, не кричати, підходити збоку, не чіпати круп, не смикати за шерсть, гриву або хвіст і берегти пальці від кінських зубів. Найкраще познайомитись заздалегідь, за деякий час до зйомки. Побачити коня, дати запам’ятати себе. Хорошим варіантом буде відвідати майбутнього компаньйона зі зйомок на його території. Спробувати поводити коня за вуздечку, пригостити ласощами, просто постояти поруч, звикнути до відчуттів.

Не варто забувати, що навіть найпоступливіші коні залишаються тваринами зі своїми інстинктами. Вони можуть злякатися чогось, видати несподівану реакцію на здавалося б прості та безпечні речі. Тому реквізит та підготовку коня до нього теж треба обговорити заздалегідь і не приносити незнайомі для тварин предмети безпосередньо в день зйомки. Також потрібно врахувати, що кінь не стоятиме абсолютно нерухомо, позуватиме і чекатиме, поки налаштується обладнання. Деякі кадри можуть бути невдалими через це. Примушувати стояти рівно тривалий час і смикати коня з приводу категорично не можна.

Але незважаючи ні на що, фотографування з таким незвичайним партнером забезпечить масу приємних емоцій та незабутнє проведення часу.