Катання на конях в Дніпрі
Кінні прогулянки дозволяють забути про суєту міста та поспілкуватися із чудовими тваринами, які дають людині позитивну енергетику та неповторні відчуття тепла та єдності. Катання на конях у Дніпрі – це унікальна можливість не виїжджаючи за місто, вдихнути свіже повітря, зняти стрес та втому.

Прогулянка на конях для двох - чудове спільне проведення часу. Це чудова можливість усамітнитися і стати ближче до природи. У нас дуже зручне місце розташування в 5 хв від центру міста.
Спочатку починається найприємніше для коней - частування 🙂 Можна привезти моркву або яблука. Інструктор простежить, щоб частування давали правильно, з розкритої долоні — тоді коні дуже лагідно беруть ласощі губами.

Прогулянки проводяться за участю спокійних та красивих коней, обов'язково у супроводі інструктора. Вас познайомлять з кіньми, розкажуть, як пригощати коней, як сідати в сідло і правильно сидіти верхи, утримуючи рівновагу та рухаючись синхронно разом із конем. Ви зможете керувати конем самостійно і вас не водитимуть за повід.
Катання на конях проводиться на природі, парком, кроком, тільки у супроводі інструктора, який йде недалеко від вас. Кінна прогулянка у кінному клубі «Феррарі» безпечна та доступна всім, у тому числі і тим, хто ніколи не сидів у сідлі, та дітям з 9 років.

Обмеження за вагою для крокової прогулянки на коні - 95 кг, діти з 9 років.
Під час прогулянки в певному місці інструктори поставлять коней поряд і сфотографують вас на ваш мобільний телефон. Наприкінці прогулянки можна буде зробити фото верхи та поруч з кіньми. Під час катання ви можете попросити інструктора зробити фото- та відеозйомку на ваш телефон. Ви також можете взяти з собою собаку, якщо вона адекватна до коней і з нею буде супроводжувати на дистанції від коней.
Обов'язковий попередній запис за телефоном 0676808454