Професійне фото – це можливість відобразити чудові миті, емоції на віки. Кінний клуб «Ферарі» пропонує Вашій увазі чудову нагоду зробити фотосесію з кіньми у Дніпрі. Особливо рекомендуємо для молодят та дітей. Вам гарантовано чудовий відпочинок, приємну розвагу, позитивні емоції, неповторні фото на природі з тваринами.

Весільна фотосесія з кіньми – креативна ідея для красивої зйомки, що дозволяє поєднувати природний живопис із граціозністю коней, кінну прогулянку верхи або в кареті. Виходять чудові та романтичні кадри: молодий верхи на конях у лісі, на березі річки Дніпро або як вони ведуть тварин під вуздечки довгою дорогою – дорогою в їхнє майбутнє. Хороший варіант «наречена мрійливо дивиться в далечінь, а там… до неї на зустріч мчить її принц на білому коні». Цей варіант ідеальний, якщо вбрання нареченої не дозволяє розміститися верхи. Прогулянка молодят у кареті, запряженій кіньми – запам’ятовується захід у поєднанні з чудовими фотокадрами. Ці та інші ідеї також актуальні для фотосесії для зйомки Love story.

Діти дуже люблять фотографуватися із тваринами.Фотосесія детей з кіньми, поні включає чудові емоційні фото в комплексі зі спілкуванням та годуванням. Красиві кадри виходять, коли фотограф робить природні фото без позування моделей.

Окремо слід зазначити фотосесію з кіньми дівчат для портфоліо чи просто для душі. Можна створювати цілі образи та сюжети з використанням вбрання та сценічно підібраних місць. Ви легко можете перетворитися на наїзницю з дикого заходу, амазонку або леді епохи Людовіка XIV. Вечірня сукня плюс макіяж – чудові фото на природі.

Поведінка тварин у ході зйомки природна, тобто, несподівані і дуже вдалі ідеї виявляються саме в момент фотосесії з кіньми.

За Вами залишається право вибрати коня конкретної масті! Година оренди одного коня для фотосесії – 900грн

  • Наш фотограф: 2000грн/год (без обрабки фото, всі вихідні фото), 3000грн/год (5 оброблених фото+всі вихідні фото) протягом тижня віддаємо знімки (біля 150 – 250 фото)
  • Фото нашим інструктором на ваш фотоапарат протягом прогулянки БЕЗКОШТОВНО!